Edit Content
Click on the Edit Content button to edit/add the content.

O nás

Vytvárame funkčné priestory pre vaše podnikanie

Najkomplexnejšie riešenie na trhu

Na Slovensku sme jedinou firmou s čisto Slovenským kapitálom, ktorá dokáže poskytnúť takéto komplexné a jedinečné riešenie pre zariadenie a úpravu priestorov.

01

 
 

Zariadime Váš firemný priestor

V našej firme sme hrdí na to, že dokážeme zariadiť akýkoľvek priestor – od malých kancelárií až po rozsiahle hotely či iné verejné budovy.

02

Maximálna kvalita služieb a tovarov

Sme maximálne orientovaní na spokojnosť našich obchodných partnerov. Pre nás slová, ako spoľahlivosť, precíznosť a sľúbené slovo nie sú len prázdnymi frázami, tieto slová sprevádzajú našu prácu počas všetkých procesov.

03

CIEĽ

Spoločne vytvoríme ideálne pracovné prostredie pre vaše podnikanie

Naša spoločnosť sa špecializuje na profesionálne zariaďovanie firemných priestorov a ponúka celkové riešenia pre vaše podnikanie. S našimi skúsenosťami a odbornými znalosťami v oblasti dizajnu a interiérového plánovania dokážeme vaše kancelárie, showroomy a iné obchodné priestory premeniť na moderné, funkčné a atraktívne miesta, ktoré budú plniť vaše potreby a zároveň zaujímavo reprezentovať váš biznis.

Veríme, že naša práca hovorí sama za seba a sme hrdí na to, že sme už mnohým zákazníkom pomohli vytvoriť pre ich podnikanie ideálne pracovné prostredie. Ak hľadáte profesionálny a spoľahlivý tím pre zariaďovanie vašich firemných priestorov, neváhajte nás kontaktovať. Budeme radi, ak vám pomôžeme vytvoriť priestor, ktorý bude zodpovedať vašim potrebám a predstavám.

výrobca

Sme výrobcami nábytku a stoličiek

Počas výroby používame najmodernejšiu vysoko precíznu technológiu, aby sa nemohlo stať pri doobjednaní produktov našich partnerov, že im nedodáme na milimentre presne taký istý výrobok, aký si od nás objednali v minulosti.

Nami vyrábaný nábytok je opracovaný okrem iného: s vysoko presnými pílami, pre maximálne rovné rezy. S CNC obrábacou jednotkou s automatickým zásobníkom na frézovanie a pre sériovú výrobu dielov našich výrobkov.

Ďalej, pre zachovanie vysokej kvality, pri lepení ABS hrany používame automatický olepovací stroj s LCD displejom, na kontrolu teploty polyuretánového vodeodolného lepidla, aby sme zabránili odlepeniu ochrannej hrany.

priority

Pomáhame firmám fungovať efektíne a splniť svoje ciele

Našou prioritou je pomôcť firmám dosiahnuť ich ciele a zlepšiť ich výkonnosť. Sme presvedčení, že kvalitné a funkčné pracovné prostredie je kľúčom k efektívnemu fungovaniu firmy. Snažíme sa poskytnúť komplexné riešenia a zabezpečiť, aby sa naše zariadenie čo najviac prispôsobilo potrebám a požiadavkám našich klientov. S radosťou sa postaráme o zabezpečenie vašich pracovných priestorov, aby ste mohli sústrediť svoju pozornosť na rozvoj svojho biznisu.

Funkčné a krásne firemné priestory