Edit Content
Click on the Edit Content button to edit/add the content.

Služby

Vytvárame funkčné priestory pre vaše podnikanie

Kompletný balík riešení, od zamerania po montáž

Zameranie a 3D vizualizácia zdarma
On-time delivery
Odborná výroba a montáž
 

Takto prebieha spolupráca s profesionálmi

Váš dopyt nám môžete zaslať cez kontaktný formulár, alebo nám môžete zavolať na telefónne číslo: 031 38 14 316, kde nám, prosím, zanechajte vaše kontaktné údaje a náš obchodný zástupca Vás bude kontaktovať za najkratší čas.

Môžete si s ním dohodnúť už termín na osobné stretnutie/zameranie priestoru. Tento náš kolega Vás bude sprevádzať počas celého projektu, až po odovzdanie nábytku a bude s Vami v úzkom kontakte aj po úspešnom odovzdaní projektu.

S naším obchodným zástupcom si dohodnete osobné stretnutie priamo u Vás doma, alebo vo Vašich firemných priestoroch, aby sme mohli zistiť Vaše požiadavky a zamerať priestor, kam plánujete Váš nábytok umiestniť.

Sme zástancami názoru, že Váš vysnívaný nábytok sa nedá urobiť precízne z čísiel na papieri, priestory potrebujeme zamerať my a tým prevziať zodpovednosť za celý projekt na seba.

Od zamerania priestorov maximálne do 5 pracovných dní dostanete od nás 3D vizualizáciu presne podľa Vami zadaných kritérií. V tejto fáze ešte stále máme možnosť na nejaké úpravy, ktoré Vám pri osobnom stretnutí nenapadli, ale na základe vizualizácie by ste radi zmenili.

K nezáväznej cenovej ponuke ponúkame 1x 3D vizualizáciu jednej, Vami zvolenej miestnosti, všetky dodatočné úpravy a zmeny sú za príplatok, ktoré pri objednaní nábytku odrátame z výslednej ceny.
Pri objednaní nábytku v hodnote nad 5.000€ bez DPH, na žiadosť Vám vypracujeme 3D vizualizáciu všetkých miestností zdarma.

Po odsúhlasení všetkých materiálov, doplnkov a 3D vizualizácie, Vám vypracujeme nezáväznú  cenovú ponuku na mieru.

Firmy: (s.r.o. + a.s.) ponúkame platbu na faktúru so splatnosťou do 14 dní od odovzdania projektu, bez nutnosti zaplatenia zálohy všetkým tým firmám, ktorých naše finančné oddelenie po preverení v súvisiacich databázach uzná za firmu s dobrou platobnou morálkou.


Pre firmy, v prípade ktorých naše finančné oddelenie pri preverovaní narazí na skutočnosť, ktorá nám bráni v zahájení výroby bez finančnej zálohy, platobná podmienka je nasledujúca:
50% pri objednávke, 40% pred dodaním tovaru, 10% po dokončení projektu so splatnosťou do 14 dní.

Súkromné osoby a SZČO: Vzhľadom na to, že sme zákazková výroba a všetky naše výrobky pripravujeme na mieru, v každom prípade je nutné pred zadaním zákazky do výroby uhradiť 50% z celkovej sumy zákazky a to prostredníctvom bankového prevodu.

Keď budeme mať Váš nábytok vyrobený a prichystaný k montáži, obchodný zástupca s ktorým ste v kontakte Vás bude telefonicky informovať a dohodne si s Vami presný deň a hodinu montáže. Na montáž podľa možností chodíme skoro ráno, aby sme ju mohli ešte v ten deň odovzdať

Na montáž vždy prídeme v dohodnutý deň a podľa možností presne na čas. Naši kolegovia majú so sebou vždy návleky na topánky, vysávač a základné upratovacie/čistiace potreby, preto Vaše priestory zanecháme vždy v maximálnej čistote.

Náš montážny tím má so sebou odovzdávací protokol/dodací list a odchádza z montáže iba po Vami vykonanej kontrole zákazky a podpísaní náležitých dokumentov.

Firmy: (s.r.o. + a.s.): ak nebolo dohodnuté inak, faktúru vystavíme so splatnosťou do 14 dní od dátumu odovzdania zákazky. Prevzatie zákazky objednávateľ potvrdí podpisom na príslušnom dodacom liste. 

Súkromná osoba a SZČO:  Deň pred montážou uhradíte 40% zo zvyšnej čiastky bankovým prevodom a po dokončení projektu uhradíte ostatých 10% so splatnosťou do 14 dní.

Zariadenie firemných priestorov

Kancelárske priestory

Zabezpečujeme kompletné zariadenie kancelárií nami vyrábaním dreveným nábytkom, stoličkami a akustickými paravánmi.

Šatne

Zariadime všetky druhy šatní s kovovými, alebo s HPL skrinkami na kľúč za bezkonkurenčné ceny.

Domácnosti

Vyrábame pre vás kuchynské linky, vstavané skrine, nábytok do detských izieb, lamelové steny a všetko ostatné, čo potrebujete.

Hotely a reštaurácie

Pre segment HoReCa dodávame reštauračné stoly a stoličky, outdoorový nábytok a lounge sedenie.

Zdravotníctvo

Zariadime vám laboratóriá, ordinácie, čakárne a ďalšie priestory podľa vašich predstáv.

Obce a mestá

Poskytujeme kompletné zariadenie ako sú knižnice, kultúrne domy, radnice, domy smútkov a ďalšie.