Edit Content
Click on the Edit Content button to edit/add the content.

Emblem, s.r.o.

referencia

Emblem, s.r.o.

Keď my už nič nemusíme k projektu povedať…

Vážená spoločnosť abaWood, s.r.o.

rád by som vyjadril našu vďaku a spokojnosť s vašou profesionálnou prácou pri odovzdaní nábytku do našej novej výrobnej haly pre spoločnosť Emblem. Vaša úroveň kvality, presnosť a starostlivosť prekročili všetky naše očakávania a vytvorili ste pre nás ideálne pracovné prostredie.

V prvom rade by som chcel zdôrazniť vašu efektivitu pri dodržiavaní stanovených termínov. Váš tím sa venoval tomuto projektu so záväzkom a dodal nábytok presne včas, čo nám umožnilo bezproblémové nasadenie našej výroby. Taktiež sme si veľmi vážili vašu schopnosť flexibilne reagovať na naše požiadavky a zabezpečiť dodanie nábytku v rámci nášho rozpočtu.

Kvalita nábytku, ktorý ste vyrobili, je ohromujúca. Materiály použité pri výrobe sú vysokej kvality a ich spracovanie je bezchybné. Naši zamestnanci a manažment sú nadšení z vzhľadu, funkčnosti a ergonómie nového nábytku. Váš tím skutočne preukázal odbornosť a zručnosti pri výrobe nábytku, ktorý spĺňa naše najnáročnejšie požiadavky.

Okrem toho chcem pochváliť vašich profesionálne a dobre organizovaných zamestnancov. Bol to príjemný zážitok spolupracovať s vaším tímom, ktorý bol vždy pripravený zodpovedať naše otázky a vyriešiť prípadné problémy. Ich pozornosť k detailom a ústretový prístup nám poskytol dôveru, že sme správne investovali do vášho nábytku.

Dovoľte mi uzavrieť tento text s vysokým ocenením vášho prínosu k úspešnému dokončeniu nášho projektu a s radosťou vás odporučíme ďalším záujemcom vašich služieb. Veríme, že naša spolupráca bude pokračovať aj v budúcnosti.

S úctou,

Ing. Vladimír Balcerčík,
konateľ spoločnosti

Radi by ste si nechali zariadiť svoju firmu?

Naša spoločnosť je pripravená vypočuť si vaše požiadavky a poskytnúť vám najlepšie možné riešenie. Kontaktujte nás a dozviete sa, ako môžeme zariadiť váš priestor a naplniť vaše očakávania. Čakáme na vaše otázky a tešíme sa na spoluprácu!