Edit Content
Click on the Edit Content button to edit/add the content.

Donauchem, s.r.o.

referencia

Donauchem, s.r.o.

Firma Donauchem, s.r.o. otvorila svoj nový centrálny sklad a administratívnu budovu v Senci.

Pre spoločnosť sme vypracovali mnoho 3D vizualizácií v rôznych farebných prevedeniach, napokon vedenie spoločnosti sa rozhodlo pre čistý a jednoduchý dizajn, ktorý sme pretavili do dekoru breza s kombináciou antracitovej farby. Výsledok hovorí sám za seba, potvrdzujúc, že to bola vynikajúca voľba. Nábytok je vyrobený ako vždy vo vysokej kvalite a pracovisko sme opustili aj v tomto prípade upratané a čisté.

V rámci projetu sme pre spoločnosť dodali kancelársky a konferenčný nábytok na mieru, recepčný pult, kuchynské linky, šatňové skrine pre zamestnancov, regálové zostavy do archívu, kovové skladovacie skrine do skladu.

Na referenčných fotkách sa môžete sami presvedčiť, že krása sa občas ukrýva v jednoduchosti.

Ing. Eva Škorňová
Donauchem, s.r.o.DONAUCHEM s.r.o. sa špecializuje na distribúciu širokého sortimentu chemických látok, aditív a chemických surovín pre rozličné priemyselné odvetvia potravinárske, kozmetické, krmovinárske, pre galvanický, kožiarsky, automobilový priemysel, ako i na úpravu vody a do bazénov.

Radi by ste si nechali zariadiť svoju firmu?

Naša spoločnosť je pripravená vypočuť si vaše požiadavky a poskytnúť vám najlepšie možné riešenie. Kontaktujte nás a dozviete sa, ako môžeme zariadiť váš priestor a naplniť vaše očakávania. Čakáme na vaše otázky a tešíme sa na spoluprácu!