Edit Content
Click on the Edit Content button to edit/add the content.

BizLink Technology Slovakia

referencia

BizLink Technology Slovakia

Firma Bizlink Technology Slovakia otvorila svoju novú výrobnú halu v Trenčianskych Bohuslaviciach. Od spoločnosti sme dostali presné zadania, vypracované vizualizácie a presný termín dodania, čo stanovili na 4 týždne od objednávky. Termín sme stihli, nábytok je vyrobený ako vždy vo vysokej kvalite a pracovisko sme opustili aj v tomto prípade upratané a čisté.

Dobrý deň prajem,

dnes sme stretli Vašich kolegov na stavbe keď dolaďovali detaily. Veľmi oceňujem ich prístup, pokoru a profesionalitu ako aj Vašu. Určite Vás odporučíme všade, kde to bude možné, pretože sme mimoriadne spokojný!

Ďakujeme a prajem Vám a Vašim kolegom všetko dobré

Na referenčných fotkách sa môžete sami presvedčiť, že keď je ochota, nič nie je nemožné…Spoločnosť vyrábajúca silové a špeciálne káble a elektrické prípojné šnúry. Spoločnosť (pôvodne LEONI Cable Assemblies Slovakia) patrí od mája 2017 do skupiny BizLink Group, ktorá sa zaoberá výrobou zariadení pre prenos dát a elektriny pre finálne produkty ako sú automobily, IT technika, zdravotnícka technika a zariadenia pre obnoviteľné zdroje energie.k

Radi by ste si nechali zariadiť svoju firmu?

Naša spoločnosť je pripravená vypočuť si vaše požiadavky a poskytnúť vám najlepšie možné riešenie. Kontaktujte nás a dozviete sa, ako môžeme zariadiť váš priestor a naplniť vaše očakávania. Čakáme na vaše otázky a tešíme sa na spoluprácu!