Edit Content
Click on the Edit Content button to edit/add the content.

Vaillant/Protherm – Šatníkové skrine pre 1100 zamestnancov

referencia

Vaillant/Protherm – Šatníkové skrine pre 1100 zamestnancov

S radosťou oznamujeme úspešné odovzdanie šatníkových skriniek pre spoločnosť Vaillant Group v ich novom sídle v Senici.

Pri vzniku našej spoločnosti sme sa zaviazali k neustálemu zlepšovaniu a prispôsobovaniu sa potrebám našich klientov a z toho dôvodu sme sa pred niekoľkými mesiacmi rozhodli pre rozšírenie nášho portfólia produktov a služieb o dodávku a inštaláciu kovového nábytku.

Tento projekt je pre nás dôležitým míľnikom, lebo sme sa mohli presvedčiť, že sme sa vybrali správnym smerom a nami ponúkaný komplexný balík riešení má veľký úspech u našich Partneroch a prejavili skutočne veľký záujem o spoluprácu aj v tomto segmente.

Chceme sa poďakovať nášmu tímu, ktorý tvrdo pracoval na tomto projekte, ako aj našim klientom za ich trpezlivosť a dôveru. Sme hrdí na to, že sme schopní prinášať vám, ešte lepšie služby a pracovné prostredie.

Vaša spokojnosť je pre nás prioritou, a dúfame, že tieto nové šatníkové skrinky prispejú k vytvoreniu príjemného a efektívneho pracovného prostredia pre všetkých.

Ďakujeme vám za podporu a veríme, že naše budúce projekty budú rovnako úspešné ako toto odovzdanie šatníkových skriniek.

Radi by ste si nechali zariadiť svoju firmu?

Naša spoločnosť je pripravená vypočuť si vaše požiadavky a poskytnúť vám najlepšie možné riešenie. Kontaktujte nás a dozviete sa, ako môžeme zariadiť váš priestor a naplniť vaše očakávania. Čakáme na vaše otázky a tešíme sa na spoluprácu!